Kategorie

Dane firmy

kosmatyki.pl Jakub Synajewski

kosmatyki.pl Jakub Synajewski

Adres

Zakopiańska 73 lok. 112

30-418 Kraków

E-mail
Telefon
Konto bankowe

Bank Polska Kasa Opieki SA: 15 1240 4432 1111 0010 4978 9703

Dane firmy:

NIP: 6572120754

Regon: 121507923

Polityka bezpieczeństwa

Państwa dane osobowe są chronione i przetwarzane zgodnie z Regulaminem sklepu kosmatyki.pl Jakub Synajewski w § 10 Ochrona danych osobowych. Aby przeczytać regulamin - kliknij tutaj.

Zbiór danych osobowych przekazanych nam zgłaszany jest Generalnemu Inspektorowi Ochrony Danych Osobowych.

Państwa zakupy, płatności oraz dane osobowe są bezpieczne. Sklep korzysta z certyfikatu bezpieczeństwa SSL dostarczanego przez wiodącego dostawcę domen "nazwa.pl".

Podstawową funkcją certyfikatu SSL jest ochrona informacji przesyłanych pomiędzy osobą odwiedzającą stronę a  serwerem, na którym strona się znajduje. Dzięki szyfrowaniu danych połączenie jest zabezpieczone przez „podsłuchaniem” go przez osoby trzecie. Certyfikat SSL chroni dane prywatne użytkowników strony, takie jak dane teleadresowe, numery kart płatniczych, loginy i hasła.

Strona zabezpieczona przez certyfikat SSL wzbudza zaufanie osób odwiedzających witrynę, ponieważ daje im pewność, że ich dane są w pełni chronione. W budowaniu zaufania pomagają widoczne znaki szyfrowania, czyli ikona kłódki, protokół https:// oraz zielony pasek adresu.

Zgodnie z art. 36 Ustawy o ochronie danych osobowych administrator danych ma obowiązek zabezpieczenia danych przed ich nieuprawnionym ujawnieniem. Niezbędne jest zatem zastosowanie odpowiednich zabezpieczeń, które ochronią przesyłane dane. Środkiem do tego może być protokół szyfrowania danych SSL.

Strona zabezpieczona przez certyfikat SSL zyskuje podwójną ochronę w zakresie swojej autentyczności. Po pierwsze certyfikat potwierdza, że należy ona do podmiotu, dla którego certyfikat został wystawiony. Po drugie aktywny protokół „https://” gwarantuje, że żaden z elementów strony nie został podmieniony w trakcie transmisji.